Banesë me qira
300.00 €

  • Josip Rela, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 29.01.2023
Është shikuar 40 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen Tophane rruga Josip Rela afer Shkolles Meto Bajraktari shume prane qendres me kushte te mira banimi
Bamesa posedon:
-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 7 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita i diskutueshem
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa