Banesë me qira
249.00 €

  • Afer komunes, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 107 herë
 

Ipet banesa me qera te komuna e vjeter, afer qeverise.
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne katin e 1.
Banesa ka kete renditje:

* Sallon me kuzhinë
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon

Çmimi: 250€ + depozit.

Nr kontaktues: 048 - 255 - 999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa