Banesë me qira
500.00 €

  • te qafa , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023

Ofrohet PËR #QIRA Banesë moderne 2+1 te qafa afer Riinvestit ne Prishtine
90m² │2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon

Banesa ndodhet në nje pozitë mjaft të pershtatshme te Qafa Afer Pompes IP Petrol dhe afer kolegjit Riinvest
Banesa eshte e paisur me mobile te mira , dhe ka nje pamje mjafte te bukur dhe te hapur.

Çmimi 500€/muaj
Për më shumë informata:
+38344 690 769
+38349 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa