Banesë me qira
650.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023

Banese me qira
Te Qafa

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
- Garazh

Çmimi: 650 €
Kodi i shpalljes: 4906

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa