Banesë me qira
300.00 €

  • QAFA, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qafa

– ID:1458
– Lokacioni:QAFA,
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:3
– Siperfaqe:90m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qafa,Prishtine te market Alabana, ne katin e trete dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa