Banesë me qira
550.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 14 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Qafa. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme dhe hapësirë të mjaftueshme.
Banesa ndodhet në katin e parë
Sipërfaqe: 110m²
Çmimi: 550
Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 Dhoma
• 2 Banjo
• Depo
• 2 Ballkone
Kodi: 2658
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa