Banesë me qira
550.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023

Lëshohet me qira banesa te Qafa.
Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Sipërfaqe: 85m²
Çmimi: 550
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
Kodi: 2694
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa