Banesë me qira
300.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 47 herë
 

Ofrohet me qira banesa te Qafa. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 2.
Çmimi: 300
Rënditja:
 Salloni dhe kuzhinë
 Dhomë gjumi
 Banjo
 Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa