Banesë me qira
230.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 41 herë
 

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne Qender - Qafa ( Rruga Uçk ) me siperfaqe 55m2

Çmimi: 230€

Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi,
Koridor dhe Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar,ngrohje me termokos shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa