Banesë me qira
250.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa te Qafa, mbrapa restaurant De Rada. E mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Sipërfaqe: 50m²
Çmimi: 250
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa