Banesë me qira
450.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.02.2021
Është shikuar 14 herë
 

Banesë me qira te Qafa, banesa eshte e mobiluar. Ka parking te mjaftueshem para nderteses
Kati:3-te
Sipërfaqe:65m2
Çmimi I qirasë:450€
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin:
046 166 499
WhatsApp & Viber:
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa