Banesë me qira
350.00 €

  • Prishtine, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 34 herë
 

Ofrohet banesa me qira te qafa, në Prishtinë
Banesa ka sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 5-të

Ka sistem te ngrohjes me rryme

ID 0550

Banesa posedon:
• Sallon dhe kuzhinë
•3 Dhoma gjumi
•2 Banjo
•2 Ballkone

BANESË IDEALE PËR JU!

Për më shumë informata na kontaktoni:
✆ +383 45 262 262 [+Viber]
✆ 043 506 666
pejtonrealestate@gmail.com
Adresa: Pejton, Rr: Mujo Ulqinak

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa