Banesë me qira
350.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 25.02.2021
Është shikuar 20 herë
 

Banesë me qira te Qafa, banesa eshte e mobiluar ne teresi,
Kati:6-te
Sipërfaqe:105m2
Çmimi I qirasë:350€
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3 Dhomë gjumi
♦2 Banjo
♦2 Ballkona
♦Korridor

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin:
046 166 499
WhatsApp & Viber:
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa