Banesë me qira
300.00 €

  • Rruga Uçk, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 06.04.2021
Është shikuar 15 herë
 

▪️Në rrugen Uçk, me 60m2, kati 10 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️ballkon.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa