Banesë me qira
270.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 09.04.2021
Është shikuar 60 herë
 

Leshoj banesen me qira e cila gjindet tek Qafa, Rruga UCK , banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon:
~Sallon me kuzhine
~Dy dhoma gjumi
~Banjo
~Ballkon
~Termokos
~Garazh

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa