Banesë me qira
250.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 11.05.2021
Është shikuar 31 herë
 

Leshoj banesen me qera e cila gjendet tek Qafa,banesa gjendet ne katin e I dhe posedon:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa