Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • Rr.Bekim Femiu, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 9 herë
 

Shes shtepin 400 m2 4 ari
Me flet poseduse
Veternik afer Albi Mall
Lagjja Nic rr.Bekim Femiu nr 4 djathtas
Kati perdhes
2 sallona
Kuzhin
Trapezari
1banjo
1 dhome
1 depo
1 ballkon
Garazhd
Hapsir per nxemje
Kati 1
3 dhoma
1 utilit
2 banjo
3 ballkon
Kati 2
2 dhoma
1hapsir 80m2 kinema
E mobiluar arkitektur moderne
Ndertim i kultetit te lart
Nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme
Kamin
Sistemin per uitje te kopshtit
2 bunarra 1 per pije 1 per kopsht
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar
Qmim 1300 € m2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica