Banesa në shitje
87000.00 €

  • Rruga C mbrapa Qendres Tregtare Royal Mall , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 44 herë
 

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë në kompleksin Andrra në Matin 1 ne Prishtin.

Ka sipërfaqe prej 67.37m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, Ballkon, 1 Banjo.

Në katin të një objekti 6 katësh ndodhet kjo banesë shumë e mirë dhe me planimetri shumë funksionale, e pozicionuar në rrugën "Ndue Përlleshi" dhe shumë pran rrugës C, me pamje të hapur nga Lindja dhe me shumë ndriçim, e përshtatshme për qiftet e reja ose për qiradhënie.

Vlenë të theksohet së privatësia në këtë objekt është tejet e lartë, dalje direkte në rrugën e lagjes dhe kyqje të shpejtë në rrugën C, afër të gjitha komoditeteve, lagje e qetë, parking privat, kompleks i cili mirëmbahet vazhdimisht, mbikqyrje e rregullt, qasje të lehtë për në qender dhe shumë përparësi tjera të cilat ju ofrojnë komoditet më të lartë dhe jetë më cilësore. Banesa është e përshtatshme për qiftet e reja, për fëmijet që janë në studime dhe për qiradhënie. Kontrata bëhet tek Noteri, finalizimi i objektit pritët të bëhet 1 mars të këti viti, posedon dritare cilësore, nxemje qendrore, fasad ventiluese, 2 ashensorë dhe përparësi tjera.

Çmimi 1,300€uro/m2

Për më shumë informata:
✆ +383 44 427 147 viber whatsApp tel.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra