Banesa në shitje
41000.00 €

  • Ne Fushkosov, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.01.2021

Ofrojm Banesen per Shitje te mobiluar ne #Fushkosov mbrapa objektit te #Aztech dhe Afer Shkolles Mihel Grameno

Banesa ka Sallon kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz
Koridor

Banesa ka 74m2

Banesa esht ne katin e 3-t me Lift .

Per informata tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel .

Çmimi 41,000 Euro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra