Banesë me qira
320.00 €

  • mati 1, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2022

Ofrohet PËR #‪‎QIRA‬ Banesë 1+1 e mobiluar në menyrë moderne në lagjen Mati 1 në Prishtinë

Mrapa Banesave te Standardit

65m²│Sallon│ Dhome gjumi│Kuzhinë│Banjo

Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe është shumë mirë e mobiluar dhe me planimetri shumë funksionale,
Banesa eshte e re e pa banuar me parë

Banesa përbëhet nga:
- Dhomë dite me kuzhinë,
- Dhome gjumi,
- Ballkon,
- Banjo

Çmimi 320€ me garazhd dhe depo

Për më shumë foto dhe informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra