Banesë me qira
220.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.03.2023

ID: 23731
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 40 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë me qira 1+1 në Qender,te parku i qytetit, banesa ka 40m2, është teresishte e mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshme për jetese, dhe ndodhet në katin e pestë. Ne kët qmim perfshihen: mirmbajtja banesore, mbeturinat dhe uji

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra