Banesë me qira
250.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 30.03.2023ID: 54649
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 110 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Qendër, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne afersi te gjimnazit “Sami Frashër”, ka nje siperfaqe prej 110m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra