Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë Zyre me qira në Qendër????, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 47 herë
 

▪️Mrapa teatrit, afër sheshit, me pamje nga sheshi, me 70m2, kati 5 me lift, me kushte shumë të mira banimi dhe e përshtatshme për zyre, me hapësirë parkingu, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Depo,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra