Banesë me qira
400.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Santea

– ID:1166
– Lokacioni:Santea, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:4
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën qendër të Prishtinës “te Santea”, banese shume e bukur, e rregulluar me shume shije dhe elegance. Banesa perbehet nga nje sallon me kuzhine dhe tryezari,dy dhoma gjumi për 6 persona, banjo, korridor, ballkon. Banesa eshte e reovuar dhe mobiluar në tërësi, ka edhe nxemje qëndrore, gjindet ne katin e 4 me lift me të gjitha kushtet për jetë komode. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra