Banesë me qira
Me marrëveshje

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën qender per zyre

– ID:1997
– Lokacioni:Qender,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3 hapesira pune
– Banjo: 1????
– Kati: 2????
– Siperfaqe:75m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 600€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender, – dalje në Shesh dhe afër Qeverisë. Banesa gjendet në rr. Hajdar Dushi, te Pasta Fasta.
Banesa është e siguruar me interfon të Ndërmarjes Publiko Banesore. Banesa po ashtu ka nxemje të Termokosit dhe sigurim të parkingut permes Prishtina Parking.
Banesa është shumë e përshtatshme për çdo lloj ndërmarje private afariste, arkitekt e avokat, apo edhe ordinance mjekesore apo shërbime kozmetike, punëtori arti apo te ngjashme.

Banesa ka këtë përbërje:
– 3 hapësira pune me ndriqim natyral të jashtëzakonshëm
– Me pamje ne drejtim te ndërtesës së Qeverisë.
– E renovuar me dyer e dritare të reja, system rryme dhe uji të restauruar
– 2 ballkona(të konvertueshme si hapësira shtojcë pune apo depo)
– 1 Banjo
– Kuzhinë
– 1 depo
– Termokos
– Kabllovik dhe internet.
– Hyrje me interfon
– Prishtina Parking
– Qasje të menjëhrshme në të gjitha transportet publike
– Ndriqim publik në rrugë dhe ne parkun pas baneses.
– Banesa nuk është e mobiluar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra