Banesë me qira
350.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Qender, tek parku i qytetit

– ID:1714
– Lokacioni:Prishtine,
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????5, pa ashensor
– Siperfaqe:90m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender, tek parku i qytetit ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, depo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar. Banesa leshohet me qira vetem per familjar dhe me kohe te gjate qendrimi.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra