Banesë me qira
370.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 56 herë
 

Banesë me qira në Qendër. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim.
Sipërfaqe: 78 m²
Çmimi: 370
Rënditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma
• Banjo
• Ballkon

Kontaktoni ne 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra