Banesë me qira
330.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2024
Ndryshuar me 06.03.2024
Është shikuar 1348 herë
 

Banese me qira
Qender te 4 Llullat
Kati i 1
Parking Nuk Ka

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi: 350 € ( Negociushem )
Kodi i shpalljes: 5269

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra