Banesë me qira
350.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 27 herë
 

ID: 76816
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Bajram Kelmendi, mbrapa Teatrit Kombëtar, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra