Banesë me qira
600.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Lëshohet me qira banesa në Qendër, përball katedrales. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Sipërfaqe: 80m²
Çmimi: 600
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra