Banesë me qira
240.00 €

  • Mbi shkollen teknike te Hamburger Aba, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 59 herë
 

#OFROJM #Banesen me #Qira afer Shkolles se Mesme Teknike dhe Afer #Hamburger #Aba dhe Perball #Ambullantes ne #Prishtin.

Banesa Ka Sallon Kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Koridor

Çmimi 240€uro

Banesa esht ne katin e 8-të me Lift.

Per informata tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra