Banesë me qira
450.00 €

  • Qender , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 33 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, e mobiluar e gatshme per banim gjendet ne katin e 4-te, eshte me pamje nga Hotel Grandi.
Siperfaqe: 65m2
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
-Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 450 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra