Banesë me qira
320.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.04.2024
Ndryshuar me 11.06.2024

Banese me qira
Ne Qender
Mpraba Hotel Serius
Kati i 6
Ashensor
- Teemokos

Posedon :
- Sallon
- Kuzhin
- 1 Dhoma Gjumi
- 1 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 320 €
Kodi i shpalljes: 5499

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra