Banesë me qira
350.00 €

  • Banesa me qira në Lagjen e Spitalit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.05.2024
Ndryshuar me 24.05.2024

▪️Rruga Muharrem Fejza, afër Kam Marketit, me 80m2 kati 2 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,
▪️Garazh.
ID e pronës: 0108
Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra