Banesë me qira
230.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në Qendër, te shkolla fillore ‘Gjergj Fishta’, rruga ''Ismajl Dumoshi''. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 5, nuk posedon ashensor.
Sipërfaqe: 45m²
Çmimi: 230
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• Dhomë Gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra