Banesë me qira
400.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.06.2024

Lëshohet me qira banesa/zyre në Qendër te sheshi ‘Zahir Pajaziti’. E mobiluar dhe e gatshme për punë.
Banesa ndodhet në katin e 3.
Çmimi: 400
Banesa ka 2 hapësira pune.

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra