Banesë me qira
320.00 €

  • Banesë me qira ne Qender????, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira ne Qender????

▪️Çmimi: 320€????

▪️Te Hotel Siriusi, rr:"Tringë Smajli" me 70m2 kati 3-pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra