Banesë me qira
250.00 €

  • aktash, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Aktash????
▪️Çmimi 250€????
▪️Te OSBE, përballë sallës 1 Tetori, me 70m² kati 4 - pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

044 924 900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra