Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024


▪️Mbrapa Hotel Siriusit, rruga Tringë Smajli, me 70 m², ne katin e 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo,
▪️Ballkon.

ID e pronës: 0224

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra