Banesë me qira
320.00 €

  • Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 12.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 4, posedon ashensor. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Çmimi: 320
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra