Banesë me qira
200.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Qender, te parku i qytetit

– ID:2386
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1
– Banjo: 1????
– Kati: 6???? nuk posedon ashensor
– Siperfaqe:35m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 200€ ????

Lëshohet #banesa e tipit gasoniere me #qira në lagjenqender tek parku i qytetit dhe busti Isa Kastrati, dhe përbëhet nga nje dhome dite , kuzhine ndaras ,ballkon dhe banjo. Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra