Banesë me qira
300.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 28.08.2019
Është shikuar 79 herë
 

Banesë me qira në Prishtinë, Qender nën Fakultetin Ekonomik, kati i I-re.
Renditja:

▫Sallon me dalje ne terasë te madhe,
▫Kuzhinë me trapezari
▫1 Dhomë gjumi,
▫Koridor
▫Banjo dhe
▫Ballkon

Banesa e mobiluar komplet.

Çmimi: 300€/muaj

☎ 045999986;
Rr. Garibaldi nr.57

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra