Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Kruja, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 03.05.2021
Është shikuar 71 herë
 

Leshoje me qira banes 3 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.
Ne cmim perfshihen shpenzimet e ngrohjes qendrore rrymes dhe ujit

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra