Banesë me qira
300.00 €

  • Sllovenia Sportit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 13 herë
 

Leshoj banesen me qera e cila gjendet tek Sllovenia e Sportit, banesa gjendet ne ktain e 5 dhe posedon
Saalon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Ballkon
Banjo
pa lift

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra