Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira ne Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 09.06.2021
Është shikuar 12 herë
 

afër xhamis së 4 llullav, me 73m2, kati 5 me lift, sistem të ngrohjes me rrym, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️Dhomë të gjumit
▪️Banjo, dhe
▪️ballkon.
- Si dhe hapsir parkingu mbrena kompleksit

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra