Banesë me qira
200.00 €

  • te sami frashri, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 49 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 Afer shkolles Sami Frasheri ne qender te Prishtines

40m² | Dhome gjumi│ Banjo | Sallon


Banesa eshte e mobiluar dhe ka nje pozite mjafte te mire ku afer ka qendren si dhe shume perparesi te tjera.

E gatshme prej dates 1 Nentor

Çmimi 200 €/muaj plus depozita

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra