Banesë me qira
65000.00 €

  • SHITET banesa te Parku i Qytetit , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 14 herë
 

▪️Rruga Rrustem Statovci, me 79m2, kati 2, me sistem te ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra