Banesë me qira
150.00 €

  • Afer komunes se vjeter, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 237 herë
 

Leshohet garsonjere me qera, ka dhomen e ndenjes me kuzhine se bashku, banjon dhe ballkonin me nje pamje te qytetit.
Banesa gjindet prane komunes se vjeter. Ka afer secilen pike kryesore te qendres.
Ka nxemje qendrore me rryme.
E sapo renovuar.
Banesa eshte e lire nga muaji gusht.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra