Banesë me qira
500.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 4 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, te Zahir Pajaziti, gjendet ne katin e 6-te, ka nxemje qendrore, eshte komplet e mobiluar, 90m2.
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 500 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra