Banesë me qira
150.00 €

  • Tek Kafet e vogla, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 123 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, tek Kafet e vogla

Kati 4

Siperfaqja 38m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo


Cmimi 150€

E-3708


Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra